BMW E60 korekta lakieru

To już druga w tym tygodniu „piątka” z serii E60/61 z zaplanowanych trzech.
Samochód posiadał normalne ślady użytkowania, a lakier, jak w 10 letnim aucie, po prostu był mocno porysowany i zmatowiony.

Naszym zadaniem było przywrócenie blasku i świeżości tej BMW. Po ustaleniu z klientem, podjęliśmy decyzję o 3 etapowej korekcie lakieru dzięki czemu zniwelowaliśmy zdecydowaną większość (ok. 90%) głębokich rys, usunęliśmy wszelkie hologramy oraz drobne ryski- tym samym nadając niesamowitej głębi koloru oraz olśniewającego blasku.

Dzięki tym zabiegom auto wygląda niemal jak fabrycznie nowe i przeżywa swoją drugą młodość.

Pamiętajmy, że takie usługi są dedykowane wszystkim pojazdom, niezależnie od ich typu, wartości czy wieku.
Zadbane i odświeżone auto zawsze łatwiej jest sprzedać za zadowalającą kwotę, a też trzeba przyznać, że takim samochodem znacznie przyjemniej się podróżuje, już nie wspominając o prezencji takiego samochodu

Nie zapominajmy, że takie zabiegi wymagają ogromnego doświadczenia, precyzji, wiedzy i czasu dla tego nie warto szukać oszczędności stawiając samochód do „jakiegoś garażyku” gdzie ktoś dorywczo zajmuje się autokosmetyką.
Jesteśmy profesjonalną firmą posiadającą odpowiednie kwalifikacje, zostawiając u nas swoje auto możecie Państwo być pewni, że trafiło w najlepsze ręce, a dodatkowo nasza firma posiada UBEZPIECZNIE, zamknięty, strzeżony i monitorowany plac, monitorowane i o alarmowane hale,a klucze trzymane są w certyfikowanym sejfie, dzięki czemu możecie spać spokojnie.

Na nasze doświadczenie pracujemy nieprzerwanie od ponad 8 lat, non stop się doskonaląc i szkoląc. Posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności co owocuje współpracą z najlepszymi i największymi firmami z branży zabezpieczeń i autodetailingu takimi jak Gtechniq Polska PremiumShield Polska z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Zaufaj najlepszym !