Ferrari Model F430

Wiele osób się domyśla jak ciężko pracujemy i to prawda- lekko nie jest jednak czasem przyjeżdżają do nas auta, które ze startu wywołują uśmiech na twarzy i błysk w oku…

4.3 pojemności, silnik V8, 491 koni, 1450kg wagi, 4 sekundy do 100km/h i prędkość maksymalna 315km/h. To wartości, które niewątpliwie imponują każdemu. Jeżeli dodamy, że auto pochodzi z włoskiej Modeny to chyba nikt nie będzie miał wątpliwości o jakim aucie mowa. Marzenie każdego chłopca, nastolatka, mężczyzny….

Nazwa Ferrari zobowiązuje i wywołuje trudne do opisania emocje, tworzy wyjątkową aurę. Dostarczyć może tego tylko ta włoska stajnia. Model F430 wg. stwierdzenia Jeremyego Clarksona z Top Gear to „najlepszy seryjny wóz świata” i musimy powiedzieć, że coś w tym jest. Nasza praca często nas zaskakuje i dostarcza nam wielu wrażeń. Nie inaczej było i tym razem.

Opisany powyżej model Ferrari przyprowadził nasz stały klient Devil-Cars.pl, który posiada wiele ciekawych samochodów. Dla Devil-Cars.pl samochód nie służy tylko do jeżdżenia, to ich pasja. Pan Rafał ma świadomość, że o każde auto trzeba dbać, żeby jak najdłużej samochód pozostał w stanie „salonowym”.

Tym razem naszym zadaniem było:

✓ Pełne mycie całego pojazdu, wstępne mycie w postaci piany aktywnej, dokładne pędzelkowanie zakamarków oraz szczelin
✓ Dekontaminacja oraz deironizacja nadwozia, pełne glinkowanie w celu usunięcia przyklejonych brudów do pojazdu
✓ Wydmuchanie sprężonym powietrzem, osuszenie ręcznikami z mikrofibry
✓ Czyszczenie wszystkich elementów skórzanych systemem Colourlock Polska
✓ Aplikacja Kwarcu do skór na wszystkie elementy skórzane
✓ Pełny detailing wnętrza
✓ Usunięcie rys na zderzakach
✓ Wykończenie błyszczące dressingiem do opon