Mercedes-AMG C63s – Całkowite zabezpieczenie folią ochronną ppf

Sportowe Coupé już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę swoją sylwetką, pokazując swoje 510 koni mechanicznych. Poszerzone nadkola, obniżone zawieszenie, wybrzuszenia na masce, agresywnie wystylizowane zderzaki, dwie podwójne końcówki wydechu wbudowane w dyfuzor czy subtelny spoiler na klapie – idealnie tworzą całość . Do wszystkiego tego dochodzi fantastyczne brzmienie

Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy że wsiadając do tego samochodu rano, słysząc ten ryk silnika, nie ma złych dni

#AMG podtrzymuje tradycje i zasadę – „One Man – One Engine” ”.
Oznacza to, że każdy silnik AMG jest montowany przez jedną osobę, która za ten montaż odpowiada. Na gotowym silniku znajduje się plakietka z imieniem i nazwiskiem mechanika, który ten silnik zmontował.

Właściciel samochodu zdecydował się na bezkompromisowe zabezpieczenie, całe auto zostało pokryte bezbarwną folią ochronną od PremiumShield Polska,a na folię została położona specjalną powłoką do foli Halo od Gtechniq Polska.
Dodatkowo zabezpieczone zostało całe wnętrze, szyby felgi oraz opony. Od teraz, auto dzielnie będzie stawiało czoło przeciwko uderzeniom od kamieni, piaskowaniem i rysami a utrzymanie go w czystości będzie samą przyjemnością!

Korzystanie z szablonów jest najbezpieczniejszą, a zarazem najdokładniejszą formą oklejania samochodu, dzięki czemu mogliśmy zabezpieczyć wszystkie, nawet najmniejsze detale.