O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą deatalingową, specjalizującą się w odnawianiu i zabezpieczaniu samochodów najnowocześniejszymi powłokami hybrydowymi oraz foliami ochronnymi. Dodajemy podwójnego blasku nowym samochodom, zabezpieczając je na długi czas i przywracamy salonowy wygląd samochodom używanym. Odnawiamy wnętrza, regenerujemy lakiery, dbamy o najmniejsze szczegóły. Na Podlaskim rynku istniejemy nieprzerwanie już od ośmiu lat. W tym czasie zaufało nam wielu klientów, a my zawsze dajemy z siebie ponad sto procent, aby nasze usługi, były na jak najwyższym poziomie. Uwielbiamy patrzeć na Wasze zdziwienie za każdym razem, gdy odbieracie od nas Wasze odpicowane auta. Z dumą oddajemy Wam nasz czas, naszą wiedzę i naszą pasję.

Współpracujemy zarówno z prestiżowymi salonami motoryzacyjnymi, jak i osobami prywatnymi, które uwielbiają dbać o swoje samochody tak jak my.

Z taką samą troską zadbamy o auto, które dopiero opuściło salon, jak i o te, które jest już jakiś czas użytkowane. Każdy samochód potraktujemy tak, jakbyśmy dbali o swój własny i w każdy włożymy maksimum poświęcenia. Możecie być pewni, że zostawiając u nas swoje auto, inwestujecie nie tylko w jego imponujący wygląd, ale i w jego wartość przy odsprzedaży.

Zobacz cennik Zobacz ofertę Zobacz nasze realizacje

Nasz adres

Składowa 11/26
(wjazd od ulicy Pogodnej)

15-399 Białystok

Województwo Podlaskie

Wyznacz trasę